środa, 6 sierpnia 2014

Lovely - utwardzacz do paznokci - recenzja.

Przychodzę dzisiaj z wpisem dotyczącym mojego paznokciowego odkrycia- utwardzacza z Lovely. To moja druga buteleczka i na pewno nie ostatnia- to chyba jedyna odżywka, która działa na moje paznokcie. Ale do rzeczy :)


Opis producenta:
Pielęgnuje słabe, rozdwajające się paznokcie, zapobiega ich łamaniu i przebarwianiu dzięki silikonowej powłoce. Zawiera m.in kreatynę.

Opakowanie:
Produkt jest zamknięty w szklanej buteleczce, która jest  chyba jedyną wadą tego produktu. Otóż buteleczka zwieńczona jest naprawdę sporym otworem. Na początku produkt ma bardzo rzadką konsystencję, szyjka buteleczki (której w sumie brak) nie ściąga nadmiaru utwardzacza z pędzelka, co często skutkuje zalaniem paznokcia nadmiarem produktu. Przez wielki otwór odżywka również dużo szybciej gęstnieje. Pędzelek standardowy, nie za szeroki, nie za wąski.
Działanie:
Ten utwardzacz jest moim bezapelacyjnym hitem. Z natury mam słabe, miękkie paznokcie, bardzo łamliwe i cienkie. Nigdy przedtem nie udało zapuścić mi się paznokci bardziej niż jakieś 2 milimetry- potem jeden po drugim zaczynały pękać i łamać się, więc musiałam obcinać wszystkie na krótko, żeby estetycznie wyglądały. Teraz problem łamiących się paznokci zniknął, piłuję je tylko do akceptowalnej na moich studiach długości :). Paznokcie  stały się twarde, mocne, co najważniejsze- efekt nie znika po zmyciu odżywki. Stosuję ją solo lub jako bazę pod lakier, w obu rolach spisuje się świetnie.Po nałożeniu na płytkę jest bezbarwna, nadaje jedynie połysk.

Wydajność:
Jedna buteleczka przy malowaniu  kilka razy w tygodniu wystarczyła mi na ok. 4 miesiące, z tym, że została mi jakaś 1/5 zawartości opakowania, która zgęstniała tak bardzo, że nie da się już jej zużyć.

Cena, dostępność:
Dostępna w każdym Rossmannie z szafą Lovely za ok. 7-8zł.

Relacja ceny do jakości i wydajności jest rewelacyjna, więc utwardzacz zostanie ze mną z pewnością na długi czas, a i Wam serdecznie go polecam! :)

O.

2 komentarze:

Podziel się z nami swoim zdaniem na ten temat! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia