środa, 6 sierpnia 2014

Ziaja Liście Manuka - pasta do głębokiego oczyszczania twarzy przeciw zaskórnikom - recenzja

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kosmetyk, który ostatnio towarzyszy mi przy wieczornej pielęgnacji twarzy- pastę z ekstraktem z liści Manuka.


Opis producenta:
Głęboko oczyszczający, spłukiwalny produkt w formie pasty. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.

Opakowanie:
Pasta zamknięta jest w estetycznej białej tubce o pojemności 75ml. Tubka jest miękka, więc spokojnie będzie można zużyć cały produkt bez zbędnego wysiłku.

Konsystencja, zapach:
Kosmetyk ma postać gęstej białej pasty z wyraźnie wyczuwalnymi drobinami, dość suchej i tępej. Zapach przyjemnie odświeżający, uprzyjemniający stosowanie kosmetyku, typowy dla tej serii Ziai.Działanie:
Polubiłam się z tą pastą za jej działanie. Ładnie oczyszcza buzię, gasi zaczerwienienia, zapobiega powstawaniu nowych zaskórników i wyprysków. Starych za to nie rusza, dalej siedzą mocno na miejscu, także z tym "głębokim" oczyszczaniem nie do końca mogę się zgodzić. Nie wysusza, nie podrażnia. Muszę jednak zaznaczyć, że moja twarz lubi bardzo porządne oczyszczenie, nie należę raczej do grona wrażliwców, więc cery bardziej wrażliwe od mojej mogą być innego zdania. Po użyciu pasty czuję oczyszczenie i odświeżenie, mam gładką, ukojoną cerę i w sumie tylko tego oczekuję od kosmetyku do codziennego stosowania.

Wydajność:
Kosmetyk jest średnio wydajny, a to za sprawą konsystencji, którą opisałam wcześniej. Myślę, że przy codziennym używaniu pasta wystarczy mi na jakieś 1,5 miesiąca.

Cena, dostępność:
Pasta kosztuje ok. 7-8zł, ale można kupić ją w tej chwili w dwupaku z kremem z tej samej serii, także cenowo wypada baaaaardzo korzystnie. Kosmetyki  w większych supermarketach, a dwupaki w sklepach firmowych firmy Ziaja i aptekach, a od października będą dostępne w Rossmannie.

Jeszcze skład dla zainteresowanych:

Podsumowując, produkt jest przyjemnym, tanim myjakiem, więc pewnie jeszcze nie raz go kupię. A jakie są Wasze ulubione kosmetyki z tej serii? :)

O.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoim zdaniem na ten temat! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia