wtorek, 14 października 2014

Czekoladowa przyjemność bez kalorii:) Wazelina do ust FLOS LEK

Witam!:) w kontekście nadchodzących chłodów, słot i niezbyt optymistycznej pogody postanowiłam umilić sobie codzienne podążanie na uczelnię małym, ale jakże cieszącym mnie gadżetem :)
Zapraszam :)


Dziś podążając śladem zabawek DIY które muszę wykonać na zajęcia przez palce przewinęła mi się wazelina do ust Lip Care od FLOS LEKu. Zdecydowałam się na wersję czekoladową, gdyż żadna z tego tajemnica że jestem uzależniona od tego cudownego dopieszczacza zmysłów:)

Opakowanie całkiem przyjemne- metalowy zakręcany słoiczek, o pojemności 15g. Żadnego oszukiwania- słoiczek pełny po brzegi. Konsystencja jak to wazelina- tłusta, łatwo się rozsmarowuje. Kolor biały, i najważniejsze- CUDOWNY CZEKOLADOWY ZAPACH<3
Zakochałam się w tym kosmetyku i  jestem strasznie zadowolona na samą myśl, że będzie mi towarzyszył przez ponure miesiące.
Działanie: wg producenta:
Ochronno -odżywcze:
-wygładza, nawilża  i delikatnie natłuszcza usta
- zapobiega łuszczeniu, wysuszeniu i pękaniu ust
-delikatnie nabłyszcza wargi
Efekt; atrakcyjne, odpowiednio nawilżone i wygładzone usta.

Faktycznie chociaż mam ją kilka godzin naprawdę czuję żę moje usta które jeszcze zanim zakupiłam wazelinę były suche, łuszczące się , teraz są miękkie, widocznie nawilżone. Do tego cały czas odczuwam przyjemny zapach. Taka mała rzecz a tyle przyjemności, i to za całe 4,39zł:)
Jak pielęgnujecie swoje usta w okresie zimowym? Jakich kosmetyków używacie?:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoim zdaniem na ten temat! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia