niedziela, 8 maja 2016

"3 steps to perfect face" paletka do konturowania Wibo- recenzja!

Odkąd w moim codziennym makijażu pojawił się bronzer, jakoś nie wyobrażam sobie już makijażu bez niego. Ostatnio mój ulubieniec w tej dziedzinie- puder brązujący Bell- zaczął sięgać dna, a ja, korzystając z osławionej promocji w Rossmannie, postanowiłam wypróbować paletkę Wibo. Mieści ona bronzer, rozświetlacz i róż w ładnym, czarnym, kompaktowym pudełku z lusterkiem.Czy paleta została moim ulubieńcem? Przeczytajcie recenzję! :)


Paletka przy zakupie zamknięta jest w zaklejony kartonik, dlatego szansa, że wcześniej wpadła ona w rączki macacza jest niewielka. Sama paletka wykonana jest z dość solidnego, czarnego plastiku, w środku ma spore, dobrej jakości lusterko- piszę o tym, bo niektóry producenci do swoich kosmetyków dodają pseudolusterko z plastiku, które do niczego się nie nadaje- tu ten problem nie występuje. Po prawie dwóch tygodniach stosowania mam do paletki jako takiej tylko jedno zastrzeżenie- dość mocno się rysuje, co możecie dostrzec na zdjęciu poniżej.
Pierwsza sprawa, na która zwróciłam uwagę, jeśli chodzi o zawartość paletki, to zapach. Pachnie mydlanie, pudrowo, zdecydowanie uprzyjemnia mi to jej stosowanie, choć zapach nie utrzymuje się na skórze. Zaczynając od lewej- bronzer jest przyjemnie jasny, a przy tym dobrze napigmentowany, trwały- zaaplikowany rano, widoczny jest na twarzy do wieczora. Na środku rozświetlacz- ma bardzo ładny kolor, nie ma w nim drobinek brokatu, i nie jest to Diamond Illuminator- jest bardziej złoty, przypomina rozświetlacz Lovely w wersji Gold. Również utrzymuje się cały dzień bez żadnego problemu. Ostatni jest róż- przepiękny kolor, mocno napigmentowany, ze złotym shimmerem. Daje śliczny efekt na policzkach i bardzo go polubiłam, choć zawsze wolałam matowe róże. Nieco gorzej mam wrażenie jest z jego trwałością w porównaniu z bronzerem i rozświetlaczem, ale można mu to wybaczyć.
Paletka zawiera 10 g produktu i moim zdaniem jest idealną opcją i na co dzień, i na wyjazdy. Jej regularna cena to ok. 20 zł i myślę, że paletka jest tej ceny warta.
Miałyście tę paletkę? Lubicie ją? Ja na pewno kupię ją ponownie! :)

Pozdrawiam, Ola

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia