sobota, 18 lutego 2017

Trzy kosmetyki, które kradnę z... męskiej kosmetyczki :)

Kiedy już własne kosmetyki nie wystarczą.... Przejmij kosmetyki JEGO .Tak, nie żartuję, co się masz ograniczać:)
Źródło: http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Facet/535802,1,Kosmetyki-dla-mezczyzn-do-twarzy--dobre-kosmetyki-dla-mezczyzn-do-twarzy.html
Nie wiem jak Wasi mężczyźni ale mój dostaje nerwowych drgawek na wieść że zabrałam jego maszynkę do golenia, zapowietrza się na pomysł golenia nóg jego maszynką elektryczną, gotuje się na wiadomość, że używam jego żelu do twarzy( ale jak on kradnie mój to jest całkiem w porządku...;/). Jednakże ja niestrudzenie przywłaszczam sobie kolejne produkty a dziś chciałam napisać Wam o trzech produktach spod  etykietki "for MEN" które z chęcią polecę aby mój mężczyzna zakupił kolejne opakowanie- na współkę oczywiście!:)

Pierwszym produktem jest żel do golenia Nivea Cool Kick. 
Źródło: http://www.rossmann.pl/Produkt/NIVEA-MEN-Cool-Kick-zel-do-golenia-200-ml,99329,661
Żel jak żel, też tak myślałam. Jednak jego wydajność sprawiła że stałam pod prysznicem z rozdziawioną buzią i zastanawiałam się : JAK?! Jedną kropelką żelu spokojnie wysmarujecie całą nogę:) Tworzy śliską pianę, która pozwala na szybkie i bezbolesne golenie. Piana nie jest jak z zwykłej pianki- jest jakby ... silikonowa? Tak, to chyba najlepsze określenie. Ostrza suną po skórze, przy tym nie ma żadnego najmniejszego "skrobania". Dla mnie najlepszy sposób na szybkie golenie bez podrażnień:) PS: należy pamiętać, aby nie przesadzić z ilością , bo maszynka sunie po wierzchu zamiast golić włoski:)

Drugi produkt również należy do tej marki Nivea- Chłodzący balsam po goleniu
Źródło: http://www.niveamen.pl/produkty/Chlodzacy-balsam-po-goleniu-SENSITIVE
Tego balsamu pierwszy raz użyłam bardzo dawno, ale od razu wiedziałam że na pewno do niego powrócę. Podrażniona skóra po goleniu była po nim niesamowicie ukojona. Dało się czuć naprawdę przyjemne i spore "chłodzenie". Dawało to ulgę w nawet najbardziej spartaczonej depilacji:) Miejsca  poddawane goleniu, zwłaszcza te na których skóra jest cienka często wymagają szybkiego ratunku. Która z nas nie cierpiała z powodu podrażnień pach czy okolic bikini... Ten balsam potrafi przywrócić chęci do życia, kiedy akurat macie ochote umrzeć patrząc na krwawe żniwo:)


Ostatnim już produktem będzie L'ORÉAL MEN EXPERT - MAN EXPERT ŻEL-PEELING PRZECIW ZASKÓRNIKOM PURE POWER 
Źródło: https://answear.com/316463-l-oreal-men-expert-man-expert-zel-peeling-przeciw-zaskornikom-pure-power-150-ml.html
Podeszłam do niego szczerze mówiąc niechętnie- bo w zasadzie jakoś nie ufam wywindowanym markom, jak np L'ORÉAL a mój mężczyzna wybiera kosmetyki na podstawie obietnic producenta na froncie opakowania. Jednak zmieniłam zdanie po  użyciu. Nie dość że naprawdę dobry zdzierak, to dodatkowo otrzymujemy przyjemne uczucie chłodu, odświeżenia na twarzy. Co prawda jest ostry, ale raz na jakiś czas bardzo chętnie go podkradam. Przyjemne, mocne uczucie odświeżenia- dla prawdziwych mężczyzn:) 

A Wy używacie jakiś kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn? Macie jakieś perełki?:)

Pozdrawiam, 
Natalia

2 komentarze:

  1. Mój chłopak bardzo lubi produkty od nivea :)

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/02/loose-outfit.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Piankę do golenia też pożyczam :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoim zdaniem na ten temat! :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia