czwartek, 8 lutego 2018

Make-up Fixing Spray Golden Rose - recenzja

Podstawą długotrwałości makijażu jest odpowiednie "zacementowanie" go na twarzy ;) Dziś zapraszam na recenzję popularnego fixera z Golden Rose;)
Fixer ma za zadanie przedłużyć trwałość naszego makijażu, i powiem od razu że temu gagatkowi całkiem się to udaje. Makijaż zapsikany rano bez problemu wytrzymuje do samego wieczoru. Nie straszne mu wielkie wyjścia jak śluby, imprezy, czy upale dni. Dodatkowym atutem jest fakt, że pozbawia makijaż "pudrowości", dając naturalny efekt. 

opakowanie to 120 ml buteleczka z "psikiem", który daje całkiem przyzwoitą mgiełkę. 
Jaki i kiedy go nałożyć? Teoretycznie na końcu, jako uwieńczenie makijażu. Chociaż w drodze użytkowania, wypracowałyśmy inną strategię. Zapsikanie następuje po nałożeniu podkładu i pudru- zdejmuje pudrowość na twarzy i.... sprawia że nakładane kosmetyki do brwi mają większą trwałość. Oprócz tego zaraz po nałożeniu warto szybko powachlować twarz, aby fixer wyschnął. Gwarantuje nam to wykluczenie ewentualnego rozmazania makijażu, jeśli poszalałyśmy z psikaniem w jednym miejscu;)
Nie zauważyłam żeby fixer nie współgrał z którymś z podkładów, z wszystkimi kosmetykami pięknie się stapia.
Fixer jest bardzo przydatnym kosmetykiem, zwłaszcza, jeżeli jesteś jedną z tych kobiet które wychodzą wcześnie, a późno wracają, z pewnościa nie pożałujesz zakupu. Zaletą jest także cena, ok 20 zł., przy czym jest wyjątkowo wydajny.
Pozdrawiam,
Natalia

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia